Редакційний штат

Головний редактор

Ольга Григорівна Чирва, доктор економічних наук, професор. Начальник відділу освіти. Уманська міська рада (Умань, Україна)

Заступники головного редактора

Таїсія Григорівна Бондарук, доктор економічних наук, професор. Національна академія статистики, обліку та аудиту (Київ, Україна)

Олександр Миколайович Левченко, доктор економічних наук, професор. Центральноукраїнський національний технічний університет (Кропивницький, Україна)

Редакційна колегія

Ешгін Алі Байрамов, кандидат економічних наук. Бакинський університет Бізнесу (Баку, Азербайджан)

Наталія Володимирівна Білошкурська, кандидат економічних наук, доцент. Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (Умань, Україна)

Наталія Олександрівна Пачева, кандидат економічних наук, доцент. Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (Умань, Україна)

Микола Васильович Білошкурський, кандидат економічних наук, доцент. Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (Умань, Україна)

Ігор Сергійович Бондарук, кандидат економічних наук, доцент. Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (Умань, Україна)

Дмитро Володимирович Володін, доктор філософії (технічні науки), менеджер проєктів FARADI SRL (Турин, Італія)

Лариса Володимирівна Гнилицька, доктор економічних наук, професор. Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (Київ, Україна)

Тетяна Анатоліївна Демченко, кандидат економічних наук, доцент.  Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (Умань, Україна)

Ірина Миколаївна Кирилюк, кандидат економічних наук, доцент. .Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (Умань, Україна)

Олександр Петрович Кірдан, доктор педагогічних наук, кандидат економічних наук, доцент. . Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (Умань, Україна)

Альона Володимирівна Ключник, доктор економічних наук, професор. Миколаївський національний аграрний університет, (Миколаїв, Україна)

Тетяна Олександрівна Корнієнко, кандидат економічних наук, доцент.  Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (Умань, Україна)

Ґела Анзорович Мамуладзе, доктор економічних наук, професор. Батумський державний університет імені Шота Руставелі (Батумі, Грузія)

Ірина Петрівна Мігус, доктор економічних наук, професор. Університет «КРОК» (Київ, Україна)

Віталій Анатолійович Омельяненко, кандидат економічних наук, доцент. Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка (Суми, Україна)

Інна Миколаївна Поворознюк, кандидат економічних наук, доцент. Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (Умань, Україна)

Світлана Миколаївна Подзігун, кандидат економічних наук, доцент. Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (Умань, Україна)

Олександр Михайлович Світовий, доктор економічних наук, доцент. Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (Умань, Україна)

Максим Анатолійович Слатвінський, кандидат економічних наук, доцент. Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (Умань, Україна)

Людмила Андріївна Чвертко, кандидат економічних наук, доцент. Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (Умань, Україна)

Ганна Миколаївна Чирва, кандидат педагогічних наук, доцент. Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (Умань, Україна)

Ольга Анатоліївна Логінова, кандидат економічних наук, доцент. Уманський державний педагогічний університет Імені Павла Тичини (Умань, Україна)

Олег Сергійович Бондарук, кандидата економічних наук. Національна академія Служби безпеки України (Київ, Україна)

Мовний редактор (англійська мова)

Яна Володимирівна Бондарук, кандидат педагогічних наук, доцент. Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (Умань, Україна)

Технічний редактор

Максим Володимирович Барвінок, старший викладач. Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (Умань, Україна)