Анонси

8 листопада 2018 р. на сайті Міністерства освіти і науки України оприлюднені відомості про включення ряду друкованих періодичних видань до Переліку наукових фахових видань України за категоріями «А», «Б» і «В»: https://mon.gov.ua/ua/npa/pro-zatverdzhennya-rishen-atestacijnoyi-kolegiyi-23-zhovtnya-2018-roku

Серед 25 вітчизняних видань, що увійшли до зазначеного переліку, статус наукового фахового видання України категорії «Б» отримав журнал «Економічні горизонти» (засновник – Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини).

Публікація у журналі безкоштовна

 

Шановні автори!

Повідомляємо, що всі статті, подані в редакцію до кінця 2020 року, за умови відповідності всім вимогам та проходження подвійного сліпого рецензування, будуть опубліковані на сайті журналу "Економічні горизонти" (фаховий з економічних наук, категорія "Б") БЕЗКОШТОВНО.

 
Опубліковано: 2020-08-10 Детальніше...
 

Фахове видання з економіки, категорія "Б"

 

Наказом Міністерства освіти і науки України № 1218 від 07.11.2018 науковий журнал "Економічні горизонти" включено до Переліку наукових фахових видань України, категорія "Б", з економічних спеціальностей.

 
Опубліковано: 2018-11-09
 
1 - 2 з 2 результатів